Kontakt ServiceHusets Afdelinger

Du er velkommen hos ServiceHuset

Du er mere end velkommen til, at ringe til os eller sende en mail, hvis du har nogle specielle ønsker ift. din rengøringsaftale – har spørgsmål til din faktura – eller bare gerne vil høre, hvad vi kan tilbyde lige netop dig. Du finder din lokale afdeling og kontaktperson herunder.

Økonomi og Administration

Økonomi og administration
Økonomichef Tina Mikkelsen Tina@servicehuset.dk
Direkte nummer: 2093 2412

IT-chef: Anders Bolø Nielsen: Anders@servicehuset.dk

Ring til os

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
* Hovedkontoret: 2239 1066
* Afdeling City: 2868 5652
* Afdeling Århus:
4243 0649

Find din afdeling

Se hvilken afdeling du hører til:

Indtast Postnr. og du vil se din afdeling og dine kontaktpersoner

Hovedkontor

ServiceHuset Aps. Hovedkontoret
Frederiksberg Alle 24, 1820 Frederiksberg C
Hoved nr. 2239 1066 | CVR nr. 33382847
adm@servicehuset.dk

ServiceHusets DNA

Hovedkontoret

Nøglemedarbejdere i Afdeling for Hovedkontoret

Alice Frank

Alice Frank

Alice@servicehuset.dk

Områdechef
Postnumre: 2100,2150,2400 samt 2800-3490

Victor Theill

Victor Theill

Victor@servicehuset.dk

Inspektør
Postnumre: 2100,2150,2400 samt 2800-3490

Lisbeth Mohr

Lisbeth Mohr

Lisbeth@servicehuset.dk

Områdechef
Postnumre: 2450 (minus 2700+2720) -2765 samt 3500-4990

Sophia Theill

Sophia Theill

Sophia@servicehuset.dk

Inspektør
Postnumre: 2450 (minus 2700+2720) -2765 samt 3500-4990

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
* Hovedkontoret: 2239 1066

Tina Mikkelsen

Tina Mikkelsen

Tina@servicehuset.dk

Økonomichef
Direkte nummer: 2093 2412

Anders B Nielsen

Anders B Nielsen

Anders@servicehuset.dk

IT-chef

Steen Theill

Steen Theill

Steen@servicehuset.dk

Indehaver

Afdeling City

Selvstændig Afdeling City v/Victoria Bobe – Nøglemedarbejdere i Afdeling City

Carina R Plenge

Carina R Plenge

Carina@servicehuset.dk

Områdechef
Postnumre: 1000-1473 + 1653 + 2000 + 2200 + 2700 -2720

Victoria Bobe

Victoria Bobe

Victoria@servicehuset.dk

Indehaver
Postnumre: 1501-1999 (minus 1653) + 2300 + 2770-2791

Tonny Olsen

Tonny Olsen

Tonny@servicehuset.dk

Inspektør
Postnumre: 1000-1473 + 1653 + 2000 + 2200 + 2700 -2720
Postnumre: 1501-1999 (minus 1653) + 2300 + 2770-2791

Anya Post Zangger

Anya Post Zangger

Anya@servicehuset.dk

Økonomi og Administration

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
* Afdeling City: 2868 5652

Afdeling Aarhus

Dækker Jylland og Fyn – Nøglemedarbejdere

Yvonne Tobiasen

Yvonne Tobiasen

Yvonne@servicehuset.dk

Inspektør
Alle postnumre Jylland og Fyn

Tina Mikkelsen

Tina Mikkelsen

Tina@servicehuset.dk

Økonomichef
Direkte nummer: 2093 2412

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
* Afdeling Århus: 4243 0649

ServiceHusets DNA