Kontakt ServiceHusets afdelinger

Du er mere end velkommen til, at ringe til os eller sende en mail, hvis du har nogle specielle ønsker ift. din rengøringsaftale – har spørgsmål til din faktura – eller bare gerne vil høre, hvad vi kan tilbyde lige netop dig. Du finder din lokale afdeling og kontaktperson herunder.

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
Hovedkontoret: 2239 1066 * Afdeling City: 2868 5652 * Afdeling Århus: 4243 0649

ServiceHuset Aps, hovedkontoret
Frederiksberg Alle 24, 1820 Frederiksberg C
Hoved nr. 2239 1066 | CVR nr. 33382847
adm@servicehuset.dk | https://da-dk.facebook.com/ServiceHuset

Indehaver: Steen Theill Steen@servicehuset.dk

Hovedkontoret, økonomi og administration
Økonomichef Tina Mikkelsen Tina@servicehuset.dk
Direkte nummer: 2093 2412

Hovedkontoret, område 1
Post nr. 2100,2150,2400 samt 2800-3490
Områdechef Alice Frank: Alice@servicehuset.dk
Inspektør Victor Theill: Victor@servicehuset.dk

Hovedkontoret, område 2

Post nr. 2450 (minus 2700+2720) -2765 samt 3500-4990
Områdechef Lisbeth Mohr: Lisbeth@servicehuset.dk
Inspektør Tonny Olsen: Tonny@servicehuset.dk

Hovedkontoret, område 3
Fyn & Jylland
Områdechef Cathrine Petersen: Cp@servicehuset.dk



Afdeling City

SELVSTÆNDIG afdeling City v/Victoria Bobe Victoria@servicehuset.dk
Frederiksberg Alle 24, 1820 Frederiksberg C
Hoved nr. 2868 5652 | CVR nr. 34394865

City, økonomi og administration
Økonomi og administration: Anya Post Zangger Anya@servicehuset.dk  

City, område 1

Post nr. 1000-1473 + 1653 + 2000 + 2200 + 2700 -2720
Områdechef Carina Plenge  Carina@servicehuset.dk

City, område 2

Post nr. 1501-1999 (minus 1473) + 2300 + 2770-2791
Områdechef Sophia Theill Sophia@servicehuset.dk

___________________________________________

Afdeling Fyn & Jylland

Økonomi og administration: Tina@servicehuset.dk
Kontor: Cathrine Cp@servicehuset.dk
Rengørings konsulent: Elvira Elvira@servicehuset.dk

 


Vinduespolering på Sjælland

Få et tilbud lige her af Marckus