Kontakt ServiceHusets afdelinger

Du er mere end velkommen til, at ringe til os eller sende en mail, hvis du har nogle specielle ønsker ift. din rengøringsaftale – har spørgsmål til din faktura – eller bare gerne vil høre, hvad vi kan tilbyde lige netop dig. Du finder din lokale afdeling og kontaktperson herunder.

Du kan ringe til os på hverdage mellem 8:30–16:30 og vi besvarer alle mails indenfor 24 timer på hverdage.
Hovedkontoret: 2239 1066 * Afdeling City: 2868 5652 * Afdeling Århus: 7172 9951

ServiceHuset Aps, Hovedkontoret
Frederiksberg Alle 24
1820 Frederiksberg C

Telefonnummer: 2239 1066
Mail adresse: adm@servicehuset.dk
Indehaver: Steen Theill steen@servicehuset.dk
CVR. nr. 33382847

Hovedkontoret, område 1
Post nr. 2100,2150,2400,2450,2500,2650,2730,2740 samt 2800-3490
Kontakt: Alice Frank alice@servicehuset.dk og lisbeth@servicehuset.dk

Hovedkontoret, område 2

Post nr. 2600,2640,2660,2690,2750,2760,2765 samt 3500-4990
Kontakt: Susanne Svane Keller ssk@servicehuset.dk og Anya@servicehuset.dk

Hovedkontoret, økonomi og administration
Kontakt: Tina Mikkelsen tina@servicehuset.dk
Direkte nummer: 2093 2412


Afdeling City

Frb., Amager og Indre By (post nr. 1000-2000) + 2200, 2700 og 2720
Økonomi og administration: Victoria, tlf. 52 300 300  Victoria@servicehuset.dk
Kontor: tlf. 2868 5652 Carina@servicehuset.dk og Anna@servicehuset.dk

SELVSTÆNDIG afdeling v/Victoria:
Frederiksberg Alle 24
1820 Frederiksberg C
CVR. nr. 34394865

___________________________________________

Afdeling Århus

Fyn og Jylland / telefon: 7172 9951
Elvira: Elvira@servicehuset.dk
Kontor: Cathrine Cp@servicehuset.dk

SELVSTÆNDIG afdeling
v/Elvira:
Kaj Munks Vej 55, 03. tv.
8260 Viby J
CVR. nr. 36605626


Vinduespolering

alice@servicehuset.dk